Prawidłowe wysypianie się dla współczesnego człowieka jest niezwykle ważne, zwłaszcza z uwagi na prawidłowe wsparcie kręgosłupa. Obecnie na rynku znaleźć można wiele materacy, które teoretycznie posiadają właściwości prozdrowotne. Odpowiednia stabilizacja kręgosłupa, zwłaszcza chorego jest niezwykle ważna, dlatego należy przede wszystkim zwracać uwagę na certyfikaty i odpowiednie zbadanie produktu. SleepMed Hybrid Comfort Plus należy do wyjątkowych materacy, którego cechy zostały potwierdzone. Co zatem oferuje? 

SleepMed Hybrid Comfort Plus – wkład

Ciężko znaleźć dwa bardzo podobne do siebie materace do spania. Przyczyną tego najczęściej jest różnica w wypełnieniu oraz właściwościach. Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus to produkt, który sprawdzi się idealnie w każdej sypialni, a to wszystko z uwagi na idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika wkład. Jego bazę stanowi siedmiosferowa sprężyna kieszeniowa MPO 1.4/1.5, która znacząco różni się od stosowanych kiedyś sprężyn. Przede wszystkim te osadzone są w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu materac pracuje tylko w miejscu nacisku. Dodatkowo w tym modelu zastosowano sprężyny o drobniejszej budowie, dzięki czemu zwiększyło się ich zagęszczenie i właściwości! SleepMed Hybrid Comfort Plus odznacza się niezwykle wysoką elastycznością punktową, redukcją drgań oraz stabilnością, dzięki czemu każda para się spokojnie wyśpi. Ale to nie wszystko, ponieważ wyróżnić tutaj można również trzy innowacyjne pianki:

  • wysokoelastyczną VPPHR Soft z technologią Airforce – zapewnia wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, a dodatkowo odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • hybrydową Hybrid HY Hard z technologią Airforce – innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, który również odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • termoelastyczną VitaRest® – znajduje się ona w odpinanym topie i reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, dopasowując się idealnie do anatomicznej budowy ciała.

SleepMed Hybrid Comfort Plus – właściwości

Poznaj wysokiej jakości materac medyczny SleepMed Hybrid Comfort Plus!Materace SleepMed tworzone są z myślą o szerokim gronie użytkowników, w tym osób cierpiących na przewlekłe problemy lub schorzenia kręgosłupa. To właśnie z uwagi na to materac SleepMed Hybrid Comfort Plus posiada właściwości prozdrowotne wpływające w korzystny sposób na stan kręgosłupa. W idealny sposób dopasowuje się do ciała użytkownika, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa oraz sylwetki tam, gdzie jest to potrzebne. Ponadto materac medyczny SleepMed Hybrid Comfort Plus pomaga zniwelować dolegliwości bólowe, dzięki czemu możliwy jest spokojny i efektywny sen.

Materac ten uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, a jego właściwości zostały potwierdzone licznymi restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Dodatkowo SleepMed Hybrid Comfort Plus został poddany specjalistycznym testom oraz szczegółowej analizie weryfikującej 4 najważniejsze dla materacy czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Satysfakcjonujące wyniki potwierdza certyfikat AEH. Jednak to nie wszystkie cechy materaca SleepMed Hybrid Comfort Plus, ponieważ wyróżnić można także:

  • przystosowanie do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • obie strony materaca przeznaczone do użytkowania, a regularne obracanie o 180 stopni zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość,
  • sześć twardości, które wynikają z zastosowania odpinanego topu i jego przełożenia na drugą stronę,
  • pokrowiec wykonany z trzech tkanin, który wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków zmniejszające ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca aż o 93%.

Zdrowy sen dla wielu osób jest niezwykle istotny, dlatego rekomenduje się materac medyczny SleepMed Hybrid Comfort Plus. Pozwala on komfortowo wyspać się każdemu – parze, singlom, alergikom, osobom cięższym czy zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa! Jednym słowem materac SleepMed Hybrid Comfort Plus jest idealny dla każdego – niezależnie od wagi, preferowanej twardości czy stanu zdrowia!