Materac Boogie marki Hilding to ponadczasowy klasyk. Dzięki zastosowanym w nim nowoczesnym technologiom, jest on gwarancją wysokiej jakości snu każdej nocy. Jeżeli więc poszukujesz materaca, któremu zechcesz powierzyć swój komfort — ten materac jest wręcz stworzony dla Ciebie. Prowadzisz aktywny tryb życia? A może Twój kręgosłup potrzebuje regeneracji po długiej pracy biurowej? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to ten materac jest właśnie dla Ciebie!

Boogie należy do kategorii materacy pracujących w technologii piankowej. Dzięki temu jest on niezwykle uniwersalny i każdy łatwo dostosuje go do swoich potrzeb. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą o małej bądź dużej wadze, ponieważ, gdy tylko się na nim położysz, materac Boogie wyprofiluje swój kształt zgodnie z Twoją sylwetką, zapewniając Tobie i Twoim plecom w pełni zasłużony czas relaksu i wypoczynku. Technologia zastosowana w tym materacu powoduje również wysoką redukcję odczuwania ruchów drugiej osoby. To sprawia, że materac Boogie polecany jest także dla par.

Hilding Boogie - materac piankowyPodstawowy budulec materaca stanowi najwyższej jakości twarda pianka typu HR o wysokim stopniu elastyczności. Została ona podzielona aż na 7 różnych stref twardości i wyprofilowana w taki sposób, by każda strefa jak najlepiej dopasowywała się do odpowiedniej partii ciała, która będzie na niej spoczywała. Okolice głowy, ramion, kręgosłupa, miednicy, bioder, kolan oraz stóp — wszystkie one potrzebują innego traktowania. Kluczowe jest, aby mięśnie doznały możliwości pełnej regeneracji przez noc, a Ty mógł obudzić się wypoczęty, zrelaksowany i gotowy na kolejne wyzwania. Dzięki odpowiednim strefom twardości dla każdej z wymienionych okolic, zastosowana w tym materacu pianka pozwoli na osiągnięcie maksimum komfortu, który jest nieosiągalny w przypadku zwykłych materaców.

Niezwykle istotne jest również zastosowanie nowoczesnej technologii głębokich otworów wentylacyjnych. Ich zadaniem jest dbanie o to, aby był zapewniony stały przepływ powietrza. Gwarantuje to zachowanie perfekcyjnej higieny snu, co z całą pewnością wpływa na poprawienie się komfortu snu w nocy. Co więcej, w materacu Boogie marki Hilding znajduje się aż czterocentymetrowy blat lateksowy. Jego właściwości antybakteryjne są kolejnym krokiem, ku zachowaniu najwyższego standardu higieny. Ma on również właściwości antyalergiczne. Jego kluczową zaletą jest nadanie wkładowi odpowiedniej sprężystości, co wprost wpływa na jeszcze większe właściwości poprawiające jakość odczuwanego relaksu.

Oprócz tego, w materacu zastosowano także kolejną warstwę, na którą składa się wysokoelastyczna pianka FloForm o niesamowitych właściwościach chłodzących. Delikatnie otoczy ona Cię w nocy, a jej główne zadanie polega na regulacji temperatury przez cały czas snu. Dzięki takiemu działaniu, nie musisz martwić się o nadmiar wilgoci w nocy, co mogłoby negatywnie wpłynąć zarówno na długość Twojego snu i komfort, ale także podwyższone ryzyko infekcji i chorób. Pianka FloForm dba o to, by przeciwdziałać gromadzeniu się wilgoci przez noc, a dzięki temu pozyskujesz gwarancję, że Twój sen będzie o wiele lepszy.

Co więcej, materac Boogie jest w komplecie z wysokiej jakości pokrowcem Tencel wykonanym z włókien wiskozowych. To kolejny krok na drodze do zachowania idealnego poziomu wilgotności materaca i poprawieniu właściwości antyalergicznych.

Materac ten posiada również gwarancję jakości na aż 15 lat.