Dobry materac nawierzchniowy może się okazać jednym z najważniejszych zakupów, które podniosą komfort Twojego snu. Jeżeli Twój aktualny materac nie spełnia Twoich oczekiwań, albo odczuwasz dyskomfort leżąc na kanapie, to pomysł na zakup materaca nawierzchniowego powinien przyjść Ci do głowy. Właściwa konserwacja materaca głównego przechodzi na zupełnie nowy poziom po zakupie do niego materaca nawierzchniowy. To wszystko bezpośrednio wpływa na komfort Twojego wypoczynku. Jest to także bardzo stylowy dodatek. Marka Hilding jako podstawowe zadanie postawiła sobie zaprojektowanie takich materaców nawierzchniowych, które w wyraźny sposób wpłyną na poprawę Twojego samopoczucia.

Model Bass idealnie sprawdzi się jako dodatkowa ochrona materaca głównego. Co istotne, przedłuży jego żywotność. Materac powierzchniowy jest właściwym rozwiązaniem, które pozwoli Ci na zamienienie zbyt miękkiego materaca lub też kanapy w komfortowe i zdrowe miejsce do relaksu.

Hilding Bass - materac nawierzchniowyWewnątrz wkładu tego materaca znajduje się wypełnienie piankowe. Jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się technologia wkładów do materaców. Pianki charakteryzują się nie tylko dobrą elastycznością, ale także odpornością na zgniecenia, wytrzymałością i lekkością. Ta ostatnia cecha pozwala na łatwe przewracanie materaca i uprzyjemnia jego transportowanie. Pamiętaj, że obracanie materaca o 180 stopni jest rekomendowane raz na pół roku i znacznie przedłuży jego żywotność.

Model Bass wewnątrz składa się z super nowoczesnej pianki Velvet Touch. Ten rodzaj pianki jest bardzo sprężysty, a także zapewnia zachowanie optymalnej twardości. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej przez inżynierów marki Hilding, zapewni ona niespotykany dotychczas poziom odczuwanego komfortu snu. Gwarantuje także poprawę poziomu higieny snu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na jego jakość. Przez to materac polecany jest również dla osób z wrażliwością na alergeny.

Do materaca Bass marka Hilding oferuje dwa rodzaje pokrowców do wyboru. Pierwszy z nich, Tencel/Tencel NEW, to naturalny pokrowiec o cechach poprawiających właściwości antyalergiczne. Wykonano go z nowoczesnych włókien wiskozy, które nie wywołują podrażnień i zapobiegają rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów, takich jak grzyby, kurz i roztocza. Drugą propozycją jest pokrowiec Cashmere. Wyjątkowo miły w dotyku, wytworzony z dodatkiem wysokiej jakości wiskozy i niesamowitego naturalnego kaszmiru. Cechuje się właściwościami antyalergicznymi. Bardzo izoluje przed zimnem i pochłania do 40% wilgoci z otoczenia, zapewniając optymalne i zdrowie środowisko snu.

Na wkład materaca marka Hilding przewidziała aż 15-letnią gwarancję.