Zależy Ci na najwyższym komforcie i odprężeniu? Oczekujesz, że po całym dniu pracy, materac pozwoli Ci się zrelaksować i ulżyć w bólu pleców? Koniecznie przeczytaj o naszym produkcie!

Sprężyny Multipocket

Materac Hilding Flamenco to produkt, który został skonstruowany przy pomocy sprężyn Multipocket. Cechują się one tym, że na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, niż w przypadku sprężyn kieszeniowych. Dzięki temu, każda ze sprężyn pracuje osobno, co pozwala uzyskać większą elastyczność punktową. Tworzą one siedem stref o zróżnicowanej twardości, co zapewnia ciału odpowiednią stabilność i wsparcie. Dodatkowo, po jednej stronie materaca umieszczono płytę lateksową, a po drugiej – wysokoelastyczną piankę. Gwarantuje to swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co pozwala mu utrzymać odpowiedni poziom wilgoci i zachować higienę snu. Ponadto, produkt jest dwustronny, a każda ze stron cechuje się różną twardością – będzie mógł dobrać ją do twoich potrzeb i preferencji. Jest to materac, który zapewni Ci komfort snu, o jakim zawsze marzyłeś!

Dla kogo jest ten materac?

Hilding Flamenco – wykorzystanie innowacyjnych sprężynMaterace Hilding są niezwykle funkcjonalne oraz uniwersalne. Hilding Flamenco to świetne rozwiązanie dla alergików, ponieważ pokrowiec, w który został ubrany, jest wolny od substancji potencjalnie alergennych. Produkt sprawdzi się też u osób, które cierpią na uciążliwe bóle kręgosłupa. Zapewnia plecom stabilizację i odpręża wspierające go mięśnie. Jeśli dzielisz łóżko z partnerem – pomyśl o zakupie tego materaca. Hilding Flamenco to produkt o niezwykle wysokiej elastyczności punktowej, co gwarantuje optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała. Dzięki tym właściwościom, partner nie będzie odczuwać ruchów drugiej osoby, a jej przekręcanie się z boku na bok, nie wybudzi go z głębokiego snu. Ponadto, jeśli cechuje was duża różnica wagowa, materac zapewnia więcej niezależnych punktów podparcia, co zwiększa jego elastyczność punktową. Klienci, którzy zdecydowali się na produkt Hilding Flamenco, chwalą sobie nasz materac i chętnie polecają go znajomym.

Bezpieczeństwo i higiena

Materace do spania, oprócz komfortu i wygody, powinny zapewniać również bezpieczeństwo. Hilding Flamenco otrzymał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie wykorzystano żadnych materiałów, które mogłyby mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie czy samopoczucie. Ponadto, oba dostępne pokrowce są zdejmowane i można je prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Włókna pokrowca Tencel zapobiegają rozwojowi bakterii, co pozwala zadbać o optymalne środowisko snu. Kupując materac Hilding Flamenco, zapewnisz bezpieczeństwo sobie i Twoim najbliższym.

Jeśli nigdy nie spałeś na materacu, skonstruowanym ze sprężyn kieszeniowych to koniecznie wypróbuj nasz produkt Hilding Flamenco! Ten materac odmieni twój sen.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/