Materace dwuosobowe są specjalnie wyprodukowanymi materacami, które powstały z myślą o parach. Są to wyjątkowe produkty idealnie dopasowujące się do indywidualnych preferencji użytkownika oraz jego stanu zdrowia. Najlepsze materace dla par zostały stworzone przez SleepMed, a to wszystko nie tylko z uwagi z uwagi na charakterystyczne cechy tego typu materacy, ale także i właściwości prozdrowotne. Czym zatem cechują się materace dla par od SleepMed? 

Materace dla par – właściwości

Materace do spania są niezastąpionym elementem każdej sypialni. Odpowiadają za prawidłową regenerację organizmu, dobre samopoczucie oraz energię na cały dzień. Jednak czy jest możliwe odpowiednie wysypianie się, gdy obok leży druga osoba? Okazuje się, że z materacem dla par jest to możliwe! SleepMed stworzył nowoczesne materace dla par, dzięki którym każdy może się wyspać w objęciach ukochanej osoby. Ich specjalna struktura zapewnia:

  • prawidłowe podparcie kręgosłupa,
  • redukowanie drgań,
  • właściwości antyalergiczne oraz prozdrowotne,
  • niwelowanie dolegliwości bólowych osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa,
  • odpowiednie dopasowanie twardości do preferencji użytkownika,
  • zdejmowany pokrowiec z możliwością prania.

Materace dla par od SleepMed posiadają nie tylko korzystne dla zdrowia właściwości, ale także i certyfikat AEH, który potwierdza, że materac spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Materace dla par, czyli jakie?

Czym charakteryzują się materace dla par?Oferty dostępne na rynku są bogate w przeróżne rodzaje materacy z właściwościami prozdrowotnymi, które nie tylko świetnie wpływają na kręgosłup poprzez odpowiednią stabilizację, ale także i zapewnia wysoki poziom wygody. Wśród materacy SleepMed można znaleźć także materace dla par, jakim jest SleepMed Hybrid Comfort Plus. Jest to materac posiadający siedem stref twardości, które umożliwiają najlepsze dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała, ale także i sprężyny kieszeniowe, które redukują drgania wywoływane przez drugą osobę. Ponadto w składzie wkładu znajduje się pianka wysokoelastyczną z technologią Airforce oraz pianka hybrydowa. Materac ten posiada również zbudowany z pianki termoelastycznej, odpinany top. Zapewnia to sześć twardości, a możliwe to jest przez odpięcie i przełożenie topu na drugą stronę lub jego całkowite zdjęcie. Umożliwia to dopasowanie twardości pod preferencje użytkowników. Innym materacem dla par od SleepMed jest SleepMed Hybrid Premium. Posiada on sprężyny Multipocket dające większą stabilność i elastyczność punktową. Wewnątrz zaleźć można także piankę wysokoelastyczną, termoelastyczną oraz FlexiFoam, które odpowiadają za wyjątkową elastyczność oraz dopasowanie się do ciała użytkownika. Poprzez zastosowanie ruchomej warstwy pianki termoelastycznej możliwe jest stworzenie czterech powierzchni do snu. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie się do ciała użytkowników.

Materace z właściwościami prozdrowotnymi idealnie spiszą się w każdej sypialni oraz pozwolą wypocząć parze niezależnie od preferowanej twardość, wagi czy stanu zdrowia. Materace dla par to wyjątkowe produkty pozwalające się komfortowo wyspać oraz spokojnie spędzić czas z ukochaną osobą.