Czy da się połączyć wysokiej jakości, zdrowy sen i ogromną wygodę? Jak najbardziej! SleepMed Hybrid Supreme to nowoczesna propozycja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od materaca więcej niż standardowy użytkownik.

Ulga w bólu kręgosłupa

SleepMed Hybrid Supreme to produkt na bazie sprężyn Multipocket. To innowacyjne elementy, które różnią się tym od standardowych sprężyn, że mają drobniejszą budowę, a co za tym idzie – większe zagęszczenie na powierzchni wyrobu. Takie rozwiązanie sprawia, że cały materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej, a przy tym idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Ale na sprężynach się nie kończy! We wnętrzu znajduje się również między innymi pianka poliuretanowa FlexiFoam, która sprawia, że wyrób jest elastyczny i plastyczny. Jej struktura i gęstość została dopasowana w taki sposób, aby zapewniać optymalną miękkość, a jednocześnie prawidłowo podpierać kręgosłup użytkownika. Model Hybrid Supreme jest wyjątkowy również ze względu na to, że reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika, co jest zasługą pianki termoelastycznej. Na długości materaca można wyróżnić siedem zróżnicowanych stref twardości: każda z nich odpowiada za podparcie innej części ciała. Produkt jest najtwardszy w miejscu największego nacisku, czyli w okolicy bioder, a najbardziej miękki – na wysokości głowy oraz stóp. To właśnie takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może poczuć się jak na materacu stworzonym specjalnie dla niego, a jego niesamowite właściwości można zauważyć już po pierwszej nocy. Poranna pobudka zaczyna wyglądać zupełnie inaczej – nie towarzyszy jej nieprzyjemny ból pleców ani złe samopoczucie.

Higiena snu – jak o nią zadbać?

SleepMed Hybrid Supreme - propozycja dla wymagającychO higienie snu słyszy się sporo, ale co tak właściwie zrobić, aby o nią zadbać? Trudno uwierzyć, jak długa jest lista czynników, które mają wpływ na to, czy nocny wypoczynek będzie udany, czy też nie. Podstawowe kroki, jakie należy podjąć na drodze do higienicznego nocnego wypoczynku to: regularne wietrzenie sypialni, korzystanie z pościeli i piżam o dobrym składzie pozbawionym sztucznych materiałów, prawidłowe odżywianie bezpośrednio przed snem… Wymieniać można bez końca. Odpowiednio dobrany materac może w tym tylko pomóc! We wkładzie modelu SleepMed Hybrid Supreme utworzono specjalne nacięcia i profilowania. To właśnie one przyczyniają się do optymalnego poziomu wentylacji, który z kolei minimalizuje ryzyko gromadzenia się szkodliwych mikroorganizmów we wnętrzu wyrobu. Aby zapewnić użytkownikowi jeszcze większy komfort i ułatwić nieco utrzymanie czystości w sypialni, powyższy model jest dostępny w pokrowcu, którego bez obaw można prać w pralce.

Dlaczego materace SleepMed?

Nie bez powodu to właśnie materace SleepMed biją rekordy popularności i są licznie nagradzane. Modele oferowane przez tego producenta posiadają status wyrobów medycznych, a ponadto zostały wyróżnione certyfikatem jakości AEH. Obie te zasługi są przyznawane po przeprowadzeniu licznych testów i dogłębnych analiz, a więc można być pewnym, że zarówno model Hybrid Supreme, jak i inne dostępne propozycje spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Są to unikatowe produkty tworzone w samym sercu Wielkopolski, które już od wielu lat wpływają na zdrowy i udany nocny wypoczynek swoich konsumentów.

Powyższe cechy to tylko niektóre zalety tego produktu! Podczas poszukiwań materaca przeznaczonego dla wymagających klientów, zwróć uwagę na SleepMed Hybrid Supreme.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/