Według obliczeń naukowców w łóżku spędzamy około 20 lat życia. To bardzo dużo czasu! Mając na względzie wspomniany fakt warto zadbać o odpowiednie podłoże, które nie tylko wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie, ale także odpowie na aktualne potrzeby świata. Środowisko naturalne ulega degradacji na skutek działalności człowieka. Czasu na reakcję jest coraz mniej, dlatego też zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję materacy naturalnych, do których produkcji wykorzystaliśmy surowce naturalne. W składzie znajdziesz między innymi wysokiej jakości oleje, czy len, a także bawełnę organiczną. Zrobiliśmy wszystko, by jednocześnie zapewnić Ci wysoki komfort snu i w kompleksowy sposób zadbać o planetę. Sprawdź, czym wyróżnia się materac naturalny Hilding Breva!

Wykorzystanie naturalnych surowców

Pokrowiec materaca wykonany jest z lnu oraz bawełny organicznej. Len to jeden z najtrwalszych naturalnych surowców. Dzięki jego właściwościom pokrowiec posłuży Ci przez długie lata i będzie niezmiennie aksamitny w dotyku. Produkt domyka bawełna pochodząca ze zrównoważonych źródeł. Roślina jest więc pozbawiona pozostałości po toksycznych środkach ochrony roślin, czy sztucznych nawozach. Jedna strona materaca wypełniona jest pianką ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Składnik ten wyróżnia się właściwościami przeciwzapalnymi, a także przeciwbakteryjnymi i przeciwgrzybiczymi. Zapewnia to wysoką higienę snu i wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Druga strona Hilding Breva została wypełniona pianką wysokoelastyczną HR Bio wzbogaconą o olej sojowy. Dzięki niemu nie musisz martwić się o podrażnienia wrażliwej skóry.

Materace naturalne Hilding Breva - komfort snu na wyciągnięcie rękiHilding Breva w Twojej sypialni

Materac szczególnie spodoba się fanom twardszego podłoża. Jest dwustronny, dzięki czemu sam wybierasz stopień jego twardości. Sprężyny ukryte w osobnych kieszonkach wewnątrz produktu zapewniają elastyczność punktową, która jest szczególnie ważna dla par o dużej różnicy wagowej. Produkt ugina się tylko w miejscu, w którym został położony ciężar, dzięki czemu nie przenosi drgań. Już więcej nie obudzisz swojego partnera, zmieniając pozycję podczas snu! Hilding Breva to także kompleksowe wsparcie dla Twojego kręgosłupa. Innowacyjne technologie sprawiają, że całe Twoje ciało uzyskuje solidne podparcie podczas wypoczynku. Jeśli męczą Cię bóle okolic pleców – to wybór idealny dla Ciebie. Produkt sprawdzi się także alergikom, ponieważ zapewnią niesamowitą higienę snu.

Bądź zdrowy, bądź eko!

Decydując się na materace naturalne zapewniasz sobie nieznany wcześniej komfort snu. Jednocześnie wybierasz ekologiczne rozwiązanie, które posłuży Ci przez lata. Dbając o środowisko, dbasz także o swoje zdrowie. Hilding Breva dostosowuje się do Twojej pozycji, poprawia krążenie, oraz ułatwia regenerację mięśni i zmniejsza ich napięcie. To uniwersalne rozwiązanie do niemalże każdej sypialni. Produkt jest niesamowicie elastyczny, a przy tym kompleksowo wspiera i stabilizuje całe Twoje ciało.

Zdecyduj się na materac naturalny Hilding Breva i poznaj prawdziwą moc natury! Ekologiczne rozwiązania to krok w walce o dobro środowiska naturalnego. Bądź częścią zmiany i zadbaj o siebie, jak i planetę!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/