Osoby starsze często skarżą się na bóle kręgosłupa, stawów, czy mięśni, dlatego tak ważny powinien być dobór odpowiedniego materaca. Przedstawiamy Ci produkt, który zapewni seniorom spokojny i komfortowy sen.

Stabilizacja ciała

Hilding Dance to idealny produkt w szczególności dla osób starszych, które z wiekiem zaczynają cierpieć na różne schorzenia i mają problem z wyborem odpowiedniego materaca do spania. Produkt został wykonany z bardzo elastycznej pianki HR o odpowiedniej twardości. Dzięki temu zyskuje dodatkowe podparcie i amortyzację ciała. Materace tego typu idealnie dostosowują swój kształt do pleców i wspomagają odpoczynek oraz regenerację zmęczonych mięśni. Gwarantujemy, że rano wstaniesz wypoczęty i pełen energii. Odpowiednia sprężystość Hilding Dance sprawia, że osobom starszym łatwiej będzie wstawać z łóżka oraz obracać się na nim podczas głębokiego snu. Ponadto, do stworzenia tego produktu wykorzystano chłodzącą piankę FloFom, która zapewnia dodatkowy komfort.

Ulga w bólu pleców

Materac hybrydowy Hilding Dance - dla kogo będzie idealnym wyborem?Jeśli cierpisz na mocne, długotrwałe bóle kręgosłupa i masz problem z wysypianiem się to materac Hilding Dance będzie idealnym rozwiązaniem. Wyprodukowano go w taki sposób, aby zapewniał całkowitą stabilizację pozycji kręgosłupa, a tym samym odciążał go po całym dniu. Sprawia to, że ciało odpręża się i pozwala Ci zapomnieć o bólu. Dzięki siedmiu strefom twardości, materac będzie odpowiedni dla seniorów o różnych preferencjach i wymogach. Dołączony do zestawu pokrowiec Italiano jest lekki i łatwo się go zdejmuje, dlatego osoby starsze nie będą miały problemu z zadbaniem o jego higienę. Materac Hilding Dance został zrobiony z drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości 15 cm, co sprawia, że produkt pod wpływem ciężaru nadal zachowuje elastyczność i sprężystość przez długi czas.

Jakość materaca potwierdzona certyfikatem

Materace Hilding odznaczają się certyfikatem Oeko-Tex, dzięki czemu masz pewność, że produkt został wykonany z materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i możesz spać spokojnie, bez obaw o swoje zdrowie i samopoczucie. Poza tym, surowce użyte w czasie produkcji nie są alergogenne, czyli nie wywołują reakcji alergicznych. Kupując Hilding Dance, masz zapewniony komfort użytkowania i spokojną noc oraz pewność, że wybrałeś produkt najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek problemów z pracą materaca – dajemy Ci 15 lat gwarancji.

Kręgosłup seniorów jest narażony na uszkodzenia nawet podczas snu. Dobór materaca jest bardzo ważny i pozwala zmęczonym plecom na regenerację oraz wspomaga kręgosłup, by ten, jak najdłużej pełnił swoją funkcję. Wybierz materac Hilding Dance i ciesz się życiem bez bólu i dyskomfortu!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/