Hilding Anders to producent z jedną z najdłuższych tradycji na rynku, dlatego wybierając jego produkty mamy gwarancję zadowolenia! Poznaj bliżej firmę i dowiedz się, co jest dla nich najważniejsze przy tworzeniu unikalnych materacy.

Hilding Anders: podstawowe założenia

Hilding Anders jest firmą, dla której najważniejsze jest, aby zapewnić użytkownikom ich materacy zdrowy i komfortowy sen przez całą noc. Aby tak właśnie było przywiązują oni dużą wagę do takich czynników jak: ergonomia, dzięki czemu każdy produkt w indywidualny sposób przystosowuje się do kształtu naszego ciała, jego krzywizn anatomicznych i w prawidłowy sposób je podpiera, przez co możliwa jest na przykład pełna regeneracja po wymagającym treningu. Kolejną kwestią jest mikroklimat, który odpowiada między innymi za liczne właściwości antyalergiczne. Przewiewne dzianiny odprowadzają wilgoć i stwarzają niesprzyjające warunki do rozwoju wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, grzybów oraz pleśni. Nie możemy zapomnieć też o higienie, ponieważ pokrowce Hilding bardzo łatwo jest wyczyścić. Ważne jest także wzornictwo, za którym idzie unikalny wygląd materacy, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe. Koniecznie podkreślmy, że wszystkie produkty, które wyszły z fabryk Hilding Anders przygotowywane są z najwyższą troską o środowisko!

Hilding Anders - materace wysokiej jakościMaterace Hilding Anders

Hilding Anders jest firmą, która w swoim portfolio posiada zarówno marki własne, takie jak Curem czy też Hilding, lecz także wyroby, które przygotowywane były dla znanych w całym kraju sklepów, na przykład Agata Meble i Black Red White, czy też mniejszych jak chociażby Pan Materac. Warto także wspomnieć tutaj o marce SleepMed, gdzie znajdziemy produkty, które uzyskały status wyrobu medycznego, dzięki czemu sprawdzą się również dla osób, muszących borykać się ze wszelkiego rodzaju problemami ze zdrowiem. Za ich wysoką jakość odpowiadają między innymi sprężyny kieszeniowe typu multipocket czy też nowoczesne pianki. Znajdziemy tam również zaawansowane technologicznie materace ortopedyczne, które świetnie sprawdzą się jako wsparcie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń.

SleepMed: jaki materac wybrać?

 Materace piankowe marki SleepMed to produkty bez wątpienia najwyższej jakości. SleepMed Premium Plus to wyrób, który w swoim wnętrzu posiada unikalna piankę termoelastyczną. Wnętrze zostało wyprofilowane w siedem stref twardości, dzięki czemu w indywidualny sposób przystosowuje się do każdej partii ciała. Dodatkowo jego twardość możemy samodzielnie zmieniać, a to za sprawą odpinanego topu. Umieszczony został on w wysokiej jakości pokrowcu z dzianin Probiotex i Tencel wzobgaconych o taśmy 3D.

Poszukujesz wysokiej jakości materacy, które posiadają status wyrobu medycznego? Postaw właśnie na te SleepMed, które bez wątpienia gwarantują prawdziwy komfort snu. Bliżej poznać możesz je również “na żywo” – tutaj sprawdzą się chociażby salony Bielsko-Biała.